29-11-2017 21:55
Dzień dobry,
Jestem przed uruchomieniem pierwszej transzy. Podczas okresu karencji spłaca się tylko odsetki i to rozumiem, że jest nie do przeskoczenia aby w harmonogramie od razu mieć ten okres karencji pominięty. W związku z tym iż w umowie mam możliwość wcześniejszej częściowej spłaty w każdym momencie bez dodatkowych kosztów mam pytanie: czy mogę w okresie karencji składać wnioski o wcześniejsza spłatę i oprócz odsetek spłacać także kapitał poprzez dyspozycje wcześniejszej częściowej spłaty kredytu? W umowie przy tym punkcie nie jest napisane iż wcześniejsza splata dotyczy tylko okresu hipotecznego... więc budowlany chyba też obejmuje... ?
Dziękuję.
30-11-2017 15:04
W okresie karencji również możesz złożyć dyspozycję nadpłaty kapitału.
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego
... 27-06-2026Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |