Odpowiedz

Odwołanie od decyzji negatywnej

Witam,

 

W kwietniu wnioskowałem o kredyt hipoteczny w ING za pośrednictwem biura doradczego. Na ten czas posiadam kredyt hipoteczny w innym banku. Wniosek ten nie doszedł do skutku.

 

W lipcu ponowiłem wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego w ING. Kredyt hipoteczny w innym banku na chwilę składania drugiego wniosku był już zamknięty (całkowita spłata kredytu nastąpiła w maju). Niestety doradca kredytowy wykonał praktycznie kopię dokumentacji z pierwszego wniosku gdzie wpisał, że wciąż posiadam kredyt hipoteczny pomimo całkowitej spłaty. Skutkowało to wydaniem decyzji negatywnej przez ING.

 

Czy bank przewiduje procedurę odwołania się od tej decyzji na podstawie zaświadczenia z banku, w którym miałem kredyt hipoteczny, a został już spłacony?

Odpowiedz
0 Lajków
Jarkur
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 412 wyświetleń)

Re: Odwołanie od decyzji negatywnej

@Jarkur W takiej sytuacji wniosek o kredyt hipoteczny powinieneś złożyć ponownie, uwzględniając w nim poprawne dane. Wszystkie formularze, powinny być wypełnione, ze stanem aktualnym. Trzymam kciuki za pozytywną decyzję kredytową Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 350 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy