13-04-2021 08:36
Witam,
12.03.2021 złożyłam wniosek o pożyczkę wraz z operatem wyceny nieruchomości. W dalszym wniosek znajduje się na etapie 2. Jak długo trzeba czekać aby otrzymać decyzję wstępną. Czy skoro operat jest już załączony to krok decyzji wstępnej jest przeskakiwany i tak naprawdę pierwsza decyzja którą się otrzymuje jest decyzją ostateczną?
14-04-2021 08:42
@Inka16 Rzeczywiście jest tak, że w momencie kiedy dostarczysz nam operat, zaakceptowana zostanie wstępna analiza, to od razu po tym wydamy decyzję ostateczną. Podejmiemy ją najszybciej jak to możliwe. O szczegółach i poszczególnych etapach wniosku poinformuje Cię specjalista, u którego kompletowałaś dokumenty.
Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Termin podany przy zgłoszeniu jest maksymalnym. Przekazałam w Twojej sprawie wiadomość do zespołu reklamacyjnego z prośbą o przyspieszenie.
09-11-2025Przekazałam Twoją opinię do zespołu, który zajmuje się naszą ofertą i usługami.
09-11-2025Tutaj nie mamy już dostępu do szczegółów Twojej płatności i odpowiedzi na zgłoszenie.
Jeśli chciałabyś dopytać w tej sprawie, napisz do nas na czacie w Moim ING.
09-11-2025
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |