Odpowiedz

Nieruchomość - kredyt hipoteczny

Witam,

Chciałabym zapytać się czy jest możliwość dostania kredytu hipotecznego na działkę, na której część działki jest pod budownictwo mieszkalne (ok.60%), a pozostała część pod zabudowę zagrodową (klasa III gruntu - 40%). Działka jest mała ma 10 arów. WZ wydane na część działki a pozwolenie na budowę będzie wydane na budowę budynku mieszkalnego.

Odpowiedz
0 Lajków
fado113
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-08-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 655 wyświetleń)

Re: Nieruchomość - kredyt hipoteczny

Jeżeli wydane Warunki Zabudowy pozwalają na budowę domu jednorodzinnego (mieszkalnego), to możemy sfinansować taką inwestycję i zabezpieczyć się na takiej nieruchomości. Ostateczną decyzję kredytową wydamy po analizie wszystkich dokumentów finansowych i związanych z nieruchomością, łącznie z operatem szacunkowym.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
678
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 556 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: FWK - co zaliczać do dochodów

Witam

zgodnie z moją interpretacją po konsultacji z ośrodkiem pomocy społecznej :
1: zwrot podatku (ulga na dzieci, nadpłacony podatek) jeżeli nie przekracza 5 krotności 823 zł to nie zalicza się do doc

...

16-12-2025
Re: Konsolidacja kredytu gotowkowego pod hipoteke

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. W tej sprawie umówi się z nimi na rozmowę. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole st

...

16-12-2025
Re: Spłata kredytu hipotecznego

Możesz wpłacić pieniądze na konto narzeczone, aby spłacić kredyt. W sprawie kwestii skarbowych i US się nie wypowiemy. Musisz skonsultować to z nimi. Możesz też wpłacić pieniądze na konto techniczne i

...

15-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy