Odpowiedz

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

 
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 11 z 17 (8 847 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Mam 2 umowy od moich pracodawców, mam tez kosztorys remontowy na druku ING, umowe przedwstępną z Sprzedającymi rowniez z wpłaconym zadatkiem i potwierdzenie tego przelewu w poniedzialek składam dokumenty.
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 12 z 17 (8 845 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Dzisiaj otrzymałem decyzję wstępną ... wnioskowałem o kredyt w wysokości 240 000 zł ( i zdolność na taką kwotę rzekomo była) ale nie " przebrnąłem przez wskaźniki" i max. kredytu mogę otrzymać 210 000 zł czy po za złożeniem nowego wniosku na tą kwotę muszę czekać znowu 12 dni roboczych na ponowne rozpatrzenie wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 13 z 17 (8 482 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Proszę o kontakt z osobą, u której był składany wniosek.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 14 z 17 (8 474 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Witam, moje pytanie dotyczy decyzji wstępnej 31 maja otrzymałem informacje ze wnioskowana przezemnie kwota kredytu 240 000 zł nie zostanie mi przyznana bo scoring i wskaźniki ze względu na to ze moja druga umowa o prace jest dopiero od 14.04.2017r i wychodzi mi zdolność na 210 000 zł taką informacje przekazał mi pracownik oddziału w ktorym składałem wniosek. Następnego dnia złożyłem wniosek na tą kwotę i usłyszałem ze mam czekac bo moj wniosek znowu "wszedł do kolejki " mija kolejny tydzien a ja nie mam żadnej informacji z banku ani od doradcy - moje pytanie dlaczego tyle czekam skoro moj pierwszy wniosek został juz raz zweryfikowany, wyliczony i sprawdzony, dostarczyłem komplet dokumentów, wnioskuje o kwote którą moge sie ubiegać wyluczoną przez system czy analityka w centrali. W oddziale wyliczono mi zdolność dużą większą niz wnioskowałem we wniosku. Czuję się zawiedziony tyle pytań zadawałem tu na forum, aby upewnić sie ze otrzymam u państwa kredyt, tyle czasu to wszystko trwa. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 15 z 17 (8 410 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Za pośrednictwem forum nie jesteśmy wstanie sprawdzić na jakim etami jest Twój wniosek należy kontaktować się z doradcą w oddziale banku. Jeżeli złożyłaś nowy wniosek o kredyt na niższą kwotę to cała procedura musi zostać od nowa rozpoczęta.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 16 z 17 (8 367 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Doradca z banku codziennie mowi mi ze nic nie wie trzeba czekac, skoro musze czekac na całą procedurę od nowa - to rewelacyjna wiadomość, to jakas masakra!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 17 z 17 (8 361 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy