Odpowiedz

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

 
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 11 z 17 (8 937 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Mam 2 umowy od moich pracodawców, mam tez kosztorys remontowy na druku ING, umowe przedwstępną z Sprzedającymi rowniez z wpłaconym zadatkiem i potwierdzenie tego przelewu w poniedzialek składam dokumenty.
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 12 z 17 (8 935 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Dzisiaj otrzymałem decyzję wstępną ... wnioskowałem o kredyt w wysokości 240 000 zł ( i zdolność na taką kwotę rzekomo była) ale nie " przebrnąłem przez wskaźniki" i max. kredytu mogę otrzymać 210 000 zł czy po za złożeniem nowego wniosku na tą kwotę muszę czekać znowu 12 dni roboczych na ponowne rozpatrzenie wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 13 z 17 (8 572 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Proszę o kontakt z osobą, u której był składany wniosek.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 14 z 17 (8 564 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Witam, moje pytanie dotyczy decyzji wstępnej 31 maja otrzymałem informacje ze wnioskowana przezemnie kwota kredytu 240 000 zł nie zostanie mi przyznana bo scoring i wskaźniki ze względu na to ze moja druga umowa o prace jest dopiero od 14.04.2017r i wychodzi mi zdolność na 210 000 zł taką informacje przekazał mi pracownik oddziału w ktorym składałem wniosek. Następnego dnia złożyłem wniosek na tą kwotę i usłyszałem ze mam czekac bo moj wniosek znowu "wszedł do kolejki " mija kolejny tydzien a ja nie mam żadnej informacji z banku ani od doradcy - moje pytanie dlaczego tyle czekam skoro moj pierwszy wniosek został juz raz zweryfikowany, wyliczony i sprawdzony, dostarczyłem komplet dokumentów, wnioskuje o kwote którą moge sie ubiegać wyluczoną przez system czy analityka w centrali. W oddziale wyliczono mi zdolność dużą większą niz wnioskowałem we wniosku. Czuję się zawiedziony tyle pytań zadawałem tu na forum, aby upewnić sie ze otrzymam u państwa kredyt, tyle czasu to wszystko trwa. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 15 z 17 (8 500 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Za pośrednictwem forum nie jesteśmy wstanie sprawdzić na jakim etami jest Twój wniosek należy kontaktować się z doradcą w oddziale banku. Jeżeli złożyłaś nowy wniosek o kredyt na niższą kwotę to cała procedura musi zostać od nowa rozpoczęta.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 16 z 17 (8 457 wyświetleń)

Re.: Minimalny okres zatrudnienia

Doradca z banku codziennie mowi mi ze nic nie wie trzeba czekac, skoro musze czekac na całą procedurę od nowa - to rewelacyjna wiadomość, to jakas masakra!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Kaja387
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
1
22-04-2017
Wiadomość 17 z 17 (8 451 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy