Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt ze stałym oprocentowaniem, ankieta

Witam,

 

Wraz z żoną wzięliśmy kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem, jestem bardzo ciekawy ile jeszcze osób ma taki kredyt (ze stałym oprocentowaniem). W internecie gdzieś znalazłem do (prawdopodobnie do sierpnia 2018 roku) takich kredytów udzielono w ING 14.

 

Pozdrawiam

 

3rav
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
50
20
05-11-2018
Wiadomość 1 z 6 (7 272 wyświetleń)

Re.: Kredyt ze stałym oprocentowaniem, ankieta

Cześć!

Jestem w trakcie wybierania oferty. Bardzo zastanawiam się nad kredytem w ING ze stałym oprocentowaniem, na 99% się zdecyduję i za kilka dni złożę wniosek.

Martwi mnie jedynie "kiepska" oferta - obecnie 0% prowizji + 4,17% stałego oprocentowania i po 5 latach WIBOR6+1,85 marża. Jaką Ty masz ofertę? Z informacji dostępnych w internecie można się dowiedzieć, że jeszcze kilka miesięcy temu bank proponował stałe oprocentowanie na poziomie poniżej 4% (z zerową prowizją)... 

P.S. Czy aktywna jest promocja polecenia kredytu hipotecznego? Słyszałem, że polecający może zarobić 500zł netto wypłacane na konto oszczędnościowe, a polecony kredytobiorca (ja) - 700zł. Dobry deal. Jednak jest to ograniczone do 3 wypłat (poleceń). Jeżeli chcesz, możesz mi wygenerować kod polecający i podam go podczas wnioskowania o kredyt. Tylko żeby nie było sytuacji, że podałeś go 100 osobom i usłyszę w banku, że z uwagi na to, że już 3 osoby z niego skorzystały, jest on nieważny... po złożeniu wniosku od razu dam relację tutaj, czy skutecznie użyłem kodu polecającego Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
rycaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
10-11-2018
Wiadomość 2 z 6 (7 163 wyświetleń)

Re.: Kredyt ze stałym oprocentowaniem, ankieta

Witam,

 

Nasze warunki to prowizja 0% a oprocentowanie 4,11%. Niestety w bankowości internetowej nie mogę wygenerować kodu.

 

Pozdrawiam

3rav
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
50
20
05-11-2018
Wiadomość 3 z 6 (7 105 wyświetleń)

Re.: Kredyt ze stałym oprocentowaniem, ankieta

te warunki zmieniają się co tydzień... są dostępne archiwalne oferty na stronie ing.

Z tego co widać - najniższe było oprocentowanie w lipcu i wynosiło 3,98% !

Od wczoraj niestety  już 4,21 %, tydzień temu było 4,19%.

Także macie dobrą ofertę, zazdroszczę ... :-)

Odpowiedz
0 Lajków
rycaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
10-11-2018
Wiadomość 4 z 6 (7 092 wyświetleń)

Re.: Kredyt ze stałym oprocentowaniem, ankieta

Witam zastanawiam sie nad stałym oprocentowaniem, jakie są prognozy wzrostu WIBOR. Mam propozycje 3,79 % stałe oprocentowanie
Odpowiedz
0 Lajków
Kamral
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
17-01-2019
Wiadomość 5 z 6 (6 177 wyświetleń)

Re.: Kredyt ze stałym oprocentowaniem, ankieta

Ja też zdecydowałem się na stałe % - 3.89%

Odpowiedz
0 Lajków
Aeki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
12-12-2018
Wiadomość 6 z 6 (6 148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy