Odpowiedz
Highlighted

Kredyt hipoteczny

Mam pytanie odnośnie nowej oferty "jesienna wyprzedaż" w kredycie hipotecznym, warunkiem skorzystania z oferty są wpływy na konto min. 2 tysiące. Czy będziemy mogli z mężem skorzystać z oferty jeśli posiadamy oddzielne konta, na męża konto wpływa wynagrodzenie większe niż 2 tysiące, ale na moje nie?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
11
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (233 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kredyt hipoteczny

Wpływ w kwocie minimum 2000 zł powinien być na to konto, z którego będziemy pobierali miesięczną ratę kredytu hipotecznego. Aby skorzystać z promocji, wystarczy przez minimum 3 pełne lata, od daty podpisania umowy kredytowej przekazywać wpływ, w kwocie minimum 2000 zł.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
377
102
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (110 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Re.: Uzn odsetki skapitalizowane

U mnie to samo. Bardzo nieładnie ze strony banku. Obciążenie na rachunku nie wiadomo za co. To chyba nie problem klienta że odsetki zostały źle obliczone.

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy