Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Witajcie.

Końcem 2019 roku wziąłem kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Niestety, zbyt ostrożnie podszedłem do szacowania wydatków Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Niedawno w oddziale złożyłem wniosek o aneks do umowy z prośbą o zwiększenie kwoty kredytu. Pierwotny wkład własny jak i obecna zdolność jest wystarczająca. Nadal obowiązuje mnie "okres budowlany" zawarty w umowie. Generalnie wizyta w banku przebiegła bez problemowo.

Po kilku dniach dostałem odmowę. Uzasadnieniem było... stałe oprocentowanie. Pracownik banku, który przyjmował wniosek stwierdził, że zapomniał o tym. Powiedział mi również, że na pewno zostałem o tym poinformowany przy podpisaniu umowy - bzdura, nikt nie powiedział mi ani słowa, że stałe oprocentowanie wyklucza zwiększenie kwoty. W umowie nie ma o tym żadnej informacji.

Teraz mam problem. Chciałbym dokończyć budowę, ale nie chcę wspierać się kredytem gotówkowym, który jest zdecydowanie droższy. Tym bardziej, że będę miał dwie raty, zamiast jednej, niższej. Jakie mam opcje? Czy mam jakąkolwiek możliwość zwiększenia obecnego kredytu? Proszę o rady.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
marshallus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (475 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Witaj,
proszę, skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi pod numerem 32 357 00 57. Pracujemy w dni robocze od 8:00 do 20:00. Sprawdzimy, czy możemy zaproponować Ci inne rozwiązanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
634
157
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (410 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: limit w koncie

Odsetki na limicie naliczamy codziennie, do dnia spłaty całkowitej. Jeśli korzystałeś z limitu i go spłacisz, to i tak, pobierzemy odsetki za okres, w którym korzystałeś z limitu. 

 

18-09-2021
Brak konta maklerskiego

Z dnia 17 na 18 września zniknęło mi całkowicie konto maklerskie, jakbym w ogóle go nie miała. Czy jest to sprawa prac technicznych?

18-09-2021
Konto maklerskie znikęło

Z dnia 17 na 18 września zniknęło mi całkowicie konto maklerskie, jakbym w ogóle go nie miała. Czy jest to sprawa prac technicznych?

18-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy