Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Witajcie.

Końcem 2019 roku wziąłem kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Niestety, zbyt ostrożnie podszedłem do szacowania wydatków Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Niedawno w oddziale złożyłem wniosek o aneks do umowy z prośbą o zwiększenie kwoty kredytu. Pierwotny wkład własny jak i obecna zdolność jest wystarczająca. Nadal obowiązuje mnie "okres budowlany" zawarty w umowie. Generalnie wizyta w banku przebiegła bez problemowo.

Po kilku dniach dostałem odmowę. Uzasadnieniem było... stałe oprocentowanie. Pracownik banku, który przyjmował wniosek stwierdził, że zapomniał o tym. Powiedział mi również, że na pewno zostałem o tym poinformowany przy podpisaniu umowy - bzdura, nikt nie powiedział mi ani słowa, że stałe oprocentowanie wyklucza zwiększenie kwoty. W umowie nie ma o tym żadnej informacji.

Teraz mam problem. Chciałbym dokończyć budowę, ale nie chcę wspierać się kredytem gotówkowym, który jest zdecydowanie droższy. Tym bardziej, że będę miał dwie raty, zamiast jednej, niższej. Jakie mam opcje? Czy mam jakąkolwiek możliwość zwiększenia obecnego kredytu? Proszę o rady.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
marshallus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 399 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Witaj,
proszę, skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi pod numerem 32 357 00 57. Pracujemy w dni robocze od 8:00 do 20:00. Sprawdzimy, czy możemy zaproponować Ci inne rozwiązanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 334 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy