Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny ustawa o kredycie hipotecznym.

Witam, złożyłem wniosek 18 dni temu, wniosek jest kompletny z operatem szacunkowym nieruchomości. Do tej pory jest analizowany więc proszę mi odpowiedzieć w jaki sposób chcecie Państwo wywiązać się z obowiązku ustawowym "Ustawie o kredycie hipotecznym z dn. 23 marca 2017 r." aby w ciągu 21 dni przedstawić mi decyzję kredytową w sprawie kredytu hipotecznego. Jeżeli nie otrzymam decyzji w ciągu następnych 4 dni to nie wywiążecie się z ustawy i co dalej bo przecież będzie złamane prawo.

Pozdrawiam Robert.

Robert5
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
1
10-06-2021
Wiadomość 1 z 3 (379 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny ustawa o kredycie hipotecznym.

@Robert5 tutaj trudno jest nam się odnieść jednoznacznie do informacji, o których piszesz.
Jeżeli wniosek składałeś u pośrednika skontaktuj się z nim, żeby dopytać o termin rozpatrzenia Twojego wniosku. Jeżeli wniosek składałeś u nas w banku, zadzwoń do nas - 32 357 00 57. Specjaliści kredytowi pracują w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
776
162
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (303 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny ustawa o kredycie hipotecznym.

Witam, rozmawiałem z doradcą przed napisaniem tego postu i wszystko jest ok, wszystkie dokumenty są złożone nie ma w nich braków formalnych i także z banku nie ma żadnej wiadomości o jakiś niedociągnięciach. Doradca też jest zdziwiony że czekamy tyle ale powiedział że to jest ING i tak się może zdążyć więc zobaczymy za 3 dni kiedy minie termin 21 dni i co dalej. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Robert5
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
1
10-06-2021
Wiadomość 3 z 3 (287 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: 007582/062021

Przekazałam Twoją wiadomość z prośbą o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia. 
Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Termin na rozpatrzenie reklamacji jest maksymalnym. 
Poczekaj proszę n

...

23-06-2021
007582/062021

Prosze o przyspieszenie zgloszenia nr 007582/062021 . Ile czasu trzeba czekac na odblokowanie konta .?! Obiecaliscie 2-3dni a czekam juz 2 tygodnie . Przez wasz bank czlowiek jest bez srodkow do zycia...

23-06-2021
Re: zamknięcie karty kredytowej

Standardowo kartę kredytową możesz zamknąć w naszym oddziale lub korespondencyjnie.
Jeśli chciałbyś zamknąć swoją kartę najlepiej jak skorzystasz z jednej z tych dwóch opcji.
Nasze oddziały są już otw

...

23-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy