Odpowiedz

Kredyt hipoteczny doradca

Witam na rozliczeniu pit  wraz z męzem mamy 2,900 w 2015roku , mamy swoja działke i około 50 tys oszczędności. Podjeliśmy juz zalatwienia co do budowy naszego domu ( zaraz bedziemy składac dokumenty o pozwolenie ) nasz doradca kredytowy poinformował nas ze nie mamy zadnej zdolności kredytowej na kredyt hipoteczny ....????????????????????????

Zaznacze tez ze nie mamy zadnych innych zobowiązań i jest troje w gosp. domowym

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 183 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny doradca

@maria25 Abym mogła udzielić szczegółowych informacji na temat naszej oferty, proszę o kilka informacji:

  • jaka będzie wartość nieruchomości,
  • jaka kwota kredytu będzie potrzebna,
  • z jakiego tytułu otrzymujesz wynagrodzenie (np. umowa o prace/umowa zlecenie),
  • w jakiej wysokości (netto),
  • na jaki okres (np. czas nieokreślony/czas określony, oraz do kiedy).

Zdolność kredytową możesz również obliczyć za pomocą kalkulatora na stronie internetowej banku.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 099 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny doradca

okazalo sie ze byla pomyłka kalkulatora kredytowego i jednak mamy zdolnoścEmotikon: Szczęśliwy , ale prosze o weryfikacje Emotikon: Szczęśliwy Oboje z męzem mamy swoje dzialalności  dochód netto wspólny 2900 z roku 2015. Nie wiem jaka wartośc nieruchomości dom bedzie miał 125m myslimy o kwoci 200tys zł z wykorzystaniem swoich 50 tys oszczedności  posiadamy swoja działke warta  80tys złotych. Rodzina 3 osobowa , zero zadłużeń

 

Prosze o info czy jeśli by poszlo cos nie tak mozemy wziąśc kredyt pod hipoteke tej działki??

 

maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 096 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny doradca

Akceptujemy dochody uzyskiwane z prowadzonej działalności pod warunkiem, że działalność jest już prowadzona, co najmniej 12 miesięcy. Abyśmy mogli sprawdzić zdolność kredytową przy prowadzonej działalności zapraszam do kontaktu z infolinią banku pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 08:00 do 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 16:00.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 030 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy