03-10-2018 16:28
Dzień dobry,
czy w przypadku posiadania ROR w innym banku niz Państwa, przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny konieczne jest przedstawienie pełnych wyciągów z rachunku bankowego? Jeśli tak, to z ilu miesięcy?
dziękuje
A
03-10-2018 19:25
Jeżeli rozmawiamy o dochodzie z tytułu umowy o pracę to do złożenia wniosku wymagamy zaświadczenia o dochodach na naszym formularzu bankowym, które uzupełni Twój pracodawca. Interesuje nas średnio dochód netto z ostatnich 3 miesięcy. Jeżeli zajdzie taka konieczność to w trakcie analizy możemy poprosić Cię o dodatkowe dokumenty.
04-10-2018 11:10
Naszą aplikację możesz zainstalować jedynie z autoryzowanego sklepu Google Play lub AppStore. Na ten moment nie planujemy zmian w tym temacie.
12-03-2026Dzień dobry, jak dziś wygląda podejście banku do sprawy?
Jest coraz większa nisza na telefony "degoogled" oraz telefony oparte na Linuksie, polski Mudita, fińska Jolla, holenderski Fairphone, niemiecki
... 12-03-2026