11-08-2017 08:47
Mam pytanie odnośnie zakładania konta w przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny. Czy jeśli kredyt jest na dwie osoby, tzn. na małżeństwo, to czy konto musi też być małżeńskie czy wystarczy jeśli tylko jedna osoba będzie posiadaczem konta?
11-08-2017 12:46
Wystarczy że jeden z kredytobiorców będzie właścicielem konta. Dla wygody, aby drugi kredytobiorca też mógł składać z rachunku różne dyspozycje dla kredytu hipotecznego, może być pełnomocnikiem do danego konta.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |