Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Konsolidacja kredytu gotowkowego pod hipoteke

Witam
Czy przy konsolidacji kredytu gotówkowego pod hipotekę bank wymaga konkretnej ilości spłaconych rat w tym gotówkowym?

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Sara2504
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-12-2025
Wiadomość 1 z 2 (783 wyświetleń)

Re: Konsolidacja kredytu gotowkowego pod hipoteke

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. W tej sprawie umówi się z nimi na rozmowę. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając Kontakt (na dole strony) -> Umów spotkanie.  Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Specjaliści szczegółowo odpowiedzą na Twoje pytania związane z ofertą kredytu hipotecznego.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
659
133
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (686 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Dzień dobry.

Dziękuję za chęć pomocy, ale już wiem, że błąd wynika z aktualizacji Pixel, która coś namieszała z NFC.
Klucz USB-C rozwiązuje częściowo problem- mam tylko zagwostkę, jak podpiąć nowy klucz...

02-04-2026
Re: Re.: Spłata dwóch różnych zajęć komornicznych.

W tym miejscu nie mamy podglądu do szczegółów zajęcia. W tej sprawie skontaktuj się proszę ze specjalistami z działu zajęć. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze, w godzinach 8:00 - 18:00.

 

02-04-2026
Re: Zajęcie komornicze

W tym miejscu ciężko odnieść mi się do opisanej sytuacji. W sprawie zajęcia, skontaktuj się proszę z naszymi specjalistami z działu zajęć egzekucyjnych. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze

...

02-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy