Odpowiedz

Re.: Kod promocyjny

Sorry ,że tak głupio zapytam co daje ten kod promocyjny ? ma ktos jakiś regulamin i do kiedy jest promocja z tymi kodami ?

Odpowiedz
0 Lajków
Aeki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
12-12-2018
Wiadomość 51 z 55 (4 546 wyświetleń)

Re: Re.: Kod promocyjny

Promocja „Poleć kredyt znajomemu”, dotycząca kodu promocyjnego, związanego z kredytem hipotecznym, skończyła się 31.05.2018 r. Korzystając z kodu była możliwość otrzymania nagrody ze strony banku, za przystąpienie do kredytu hipotecznego. Link do regulaminu promocji znajdziesz na naszej stronie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
540
120
04-09-2015
Wiadomość 52 z 55 (4 518 wyświetleń)

Re: Re.: Kod promocyjny

Dziękuję za odpowiedź,

Ma ktoś taki kod wolny ?

ten kod podajemy w wniosku początkowym czy po wstępnej decyzji można go dodać ?

"c) posiada system bankowości internetowej Moje ING" , żeby skorzystać z tego kodu trzeba mieć konto w ING założone ?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Aeki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
12-12-2018
Wiadomość 53 z 55 (4 509 wyświetleń)

Re: Re.: Kod promocyjny

Wprowadzenie kodu odbywa się po podpisaniu umowy kredytowej. Natomiast, żeby skorzystać z oferty wniosek o kredyt musiał być złożony w okresie trwania promocji, czyli do 31.05.2018 r.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
540
120
04-09-2015
Wiadomość 54 z 55 (4 449 wyświetleń)

Re: Re.: Kod promocyjny

Hej, te kody jeszcze działają? Na ktoś jakiś wolny który mógłbym wykorzystać? Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Perceval90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-12-2018
Wiadomość 55 z 55 (4 204 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Aktualizacje i aktualizacje. Ale czasami niepotrzebne.

Niedawno zmieniliście wygląd. Czcionka mniejsza. Ale żeby zrobić jakiś przelew to nie mieści się na ekranie "potwierdzenie" i trzeba przesuwać ekr

...

01-09-2024
Re.: powiadomienia na iPhonie

Apka ING na Iphonie
Ustawienia -> Aplikacja mobilna -> Powiadomienia na telefon (push) i tam sobie ustawiasz co chcesz.
Mam ustawione tylko konto główne. Karty odhaczone. I spokój Emotikon: Mrugający
A reklamy to nie wiem

...

01-09-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

To są jakieś jaja! Rozumiem jeszcze, gdy ktoś ma konta firmowe i niektóre transakcje mogą ale nie muszą być "podejrzane"

Ale zwykłych Kowalskich?

Jak się przejrzy ogólnie internet, to podobne akcje są n

...

01-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy