Odpowiedz
Czy mogę zrezygnować z okresu karencji podczas trwania okresu budowlanego? Czy rezygnując z okresu karencji ponosi się jakieś koszty? Czy po rezygnacji za pośrednictwem bankowości elektronicznej należy jeszcze udać się do placówki w celu podpisania aneksu?
Odpowiedz
0 Lajków
Igra
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (462 wyświetleń)

Re: Karencja

Możesz zrezygnować z okresu karencji podczas trwania okresu budowlanego, jeśli wszystkie transze zostały już uruchomione. Nie ponosisz za to kosztów. Wszystkie formalności załatwisz samodzielnie w bankowości internetowej w zakładce:
Kredyty – kredyt hipoteczny – Wnioski – Rezygnuj z karencji. 
Nie podpisujesz aneksu do umowy i nie jest potrzebna wizyta w placówce.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
950
196
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (359 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Odpowiedź Rzecznika Finasowego w sprawie przedłużenia stałej stopy

Zatem stanowisko RF sie nie zmienilo, jakis czas temu otrzymalem ponizsza odpowiedz:

"Z powyższego wynika, że to kredytobiorca decyduje na jaki okres zamierza skorzystać z wakacji kredytowych. Bank po

...

19-08-2022

Dziś też otrzymałem aktualizacje stanowiska od rzecznika  W treści otrzymanego pisma zawarte jest stanowisko:

Jak słusznie zauważył Pan we wiadomości mailowej przesłanej do Rzecznika, zgodnie z
treścią

...

19-08-2022

W załączniku druga strona. Chodziło o to, że ING uniemożliwia złożenie kolejnych wniosków gdy zawnioskowałem o 4 miesiące w bieżącym roku.

19-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy