Odpowiedz

KREDYT HIPOTECZNY

planuje z narzeczonym zakupic mieszkanie po ślubie( slub 1 lipca 2017).  Ja mam umowe o prace na zastępstwo od grudnia 2016 do grudnia 2017 moje  zarobki: 2020 netto+ czasami premie,  przyszły mąz ma umowe o prace na czas okreslony do listopada 2019 roku zarobki: średnio 1800 zł miesięcznie.

wkład własny mamy okolo 30 tys a mieszkanie bedzie kosztować w granicach 250 tys. Czy istnieje cos takiego jak ubezpieczenie niskiego wkładu własnego??

Czy jest szansa za dostaniemy ten kredyt oboje mimo mojej umowy na zastępstwo??? Czy lepiej jak ja wezme oddzielny kredyt w wysokosci wymaganego wkladu wlasnego a kredyt hipoteczny na przyszlego meza?

słyszłam ze umowa zastepswto sie nigdzie nie liczy i po slubie beda liuczone tylko męza zarobki a ja jako osoba na utrzymaniu mimo tego ze samodzielnie zarabiam.

Odpowiedz
0 Lajków
loco96
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 568 wyświetleń)

Re.: KREDYT HIPOTECZNY

Wymagamy 20% wkładu własnego. Jeżeli planujecie zakup nieruchomości o wartości 250 000 zł, maksymalna kwota kredytu 200 000 zł (50 000 zł wkład własny).

Nie akceptujemy umowy na zastępstwo jako źródła dochodu do oceny zdolności kredytowej. Jeśli złożycie wniosek jako małżeństwo to będziesz musiała przystąpić do kredytu. Obecnie, kiedy jesteście jeszcze małżeństwem, narzeczony może sam przystąpić do kredytu.
Zakładając, że narzeczony nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań zdolność występuje dla kwoty 117 000 zł. Obliczenia te mają charakter orientacyjny.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 449 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy