Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ile jeszcze czekania na decyzję ostateczną?

Wniosek złożony z końcem kwietnia. Bank ma wszystkie dokumeny łącznie z operatem szacunowym. Do połowy czerwca czekaliśmy na decyzję wstępną. (Aż 1.5 miesiąca!). Teraz wniosek leży w statusie: "Wstępna analiza - po akceptacji klienta". Ile jeszcze będziemy czekać na decyzję ostateczną?

 

Bank zawalił wszystkie obiecywane terminy. Goni nas termin podpisania umowy końcowej u notariusza.

Odpowiedz
0 Lajków
juhas
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 049 wyświetleń)

Re: Ile jeszcze czekania na decyzję ostateczną?

Decyzję kredytową podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Tutaj nie mam dostępu do danych w systemie, żeby sprawdzić Twój wniosek Emotikon: Smutny Być może w między czasie konieczne było dostarczenie dodatkowych dokumentów, co mogło wydłużyć termin podejmowania decyzji. Najlepiej, żebyś w tej sprawie skontaktował się ze specjalistą, u którego kompletowałeś dokumenty. Sprawdzi to dla Ciebie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
411
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (984 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy