Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

[ Edytowane ]
Mam pytanie odnośnie drugiej transzy (ostatniej), wiem, że 10 dni kalendarzowych ma bank na wysłanie transzy, ale jak to tam wygląda? Robią to 10 dnia czy może w połowie?

Wiem, że pierwsza wychodzi tego samego dnia kiedy Pani w oddziale kliknie.
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
12
12-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (5 124 wyświetleń)

Re.: Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

@johnmakaron, uruchomienie 4 transzy z reguły u mnie odbywało się następnego dnia roboczego więc nie było większych problemów i następnego dnia widziałem uaktualnione saldo kredytu w Moim ING. Oczywiście przy przelewie na rachunek dewelopera w innym banku pieniądze idą Elixirem (kiedyKasa.pl) więc trzeba o tym pamiętać. Ja przy pierwszym uruchomieniu transzy zostawiłem dyspozycje na uruchomienie kolejnych transz zgodnie z harmonogramem z umowy deweloperskiej, żebym nie zapomniał i zawsze transza była uruchamiana zgodnie z dyspozycją (oczywiście takie dyspozycje zawsze można odwołać i zmienić datę w placówce banku)
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 2 z 4 (5 089 wyświetleń)

Re.: Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

[ Edytowane ]

Gdyby ktoś szukał podobnego tematu, to odpowiadam z własnego doświadczenia: Oddziałowe transze idą następnego dnia, transze z centrali idą około 7 dni kalendarzowych.

johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
12
12-11-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 717 wyświetleń)

Re.: Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

A mojej transzy nie widać od piątku 19 marca Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia781211
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-03-2021
Wiadomość 4 z 4 (4 353 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy