Odpowiedz
Highlighted

INFORMACJA O DECYZJI NEGATYWNEJ.

Witam,

Dziś otrzymaliśmy negatywną decyzję kredytową, w której powodem są "wewnętrzne regulacje Banku". W trakcie składania wniosku byliśmy poinformowani, że prowadzący JDG (w mojej branży) mogą starać się o kredyty hipoteczne.   Teraz znów się to zmieniło czy mogę jakoś sprawdzić co jest powodem?  Chociaż byście napisali, o jakie wewentrzne regulację chodzi. 

Pozdrawiam,
L

Odpowiedz
0 Lajków
prold
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
17-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (411 wyświetleń)
Highlighted

Re: INFORMACJA O DECYZJI NEGATYWNEJ.

@prold Chcemy to dla Ciebie sprawdzić i wyjaśnić, dlatego prosimy, skontaktuj się z nami pod numerem (32) 357 00 57. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00 i w soboty od 8:00 do 16:00. Podczas rozmowy postaramy się to dla Ciebie sprawdzić i przekażemy szczegóły. Jeśli wniosek w Twoim imieniu złożył pośrednik kredytowy, zachęcam do kontaktu z pośrednikiem. On powinien mieć wgląd w szczegóły Twojego wniosku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
268
66
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (314 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Realizacja kosztorysu na budowę domu

Witam,

Rozważam współpracę z bankiem ING w kierunku kredytowanie budowy.

Zastanawiają mnie jednak 2 rzeczy w odniesieniu do kosztorysu:

• kosztorys nie zawiera dat ani informacji o kolejności wykonywania
...

25-11-2020
Re: Ile ważna jest decyzja wstępna?

Sugeruj się informacjami od doradcy😊 Jeżeli na etapie wniosku zadeklarujesz, że kredyt zbywcy będzie spłacony z jego pieniędzy, warunek zaświadczenia postawimy dopiero do uruchomienia kredytu. Nie bę

...

25-11-2020
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

marc_in, prosimy o te informacje, ponieważ taki obowiązek nakłada na nas prawo - wspomniana już przez m365, Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryz

...

25-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy