Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Formalności przy kredycie hipotecznym

Hej mam pytanie. Mam dochody, mam zdolność, ale czy musze w ING przedstawiać szczegółowe wyciągi z konta osobistego. Jest tam wiele prywatnych informacji. Ktoś to przeszedł?

Odpowiedz
0 Lajków
Maria
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 154 wyświetleń)

Re.: Formalności przy kredycie hipotecznym

Wszystko zależy z jakiego tytułu otrzymuje Pani dochody. Jeżeli są to dochody z tytułu umowy o pracę to wymagamy zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Jeśli posiada Pani rachunek w naszym banku od 6 miesięcy , na który wpływają regularnie dochody to wystarczy oświadczenie Pani o dochodach. W tym przypadku możemy weryfikować wpływy na konto.  Nie weryfikujemy wpływów na konto jeżeli otrzymamy zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów od pracodawcy.

Wykaz wymaganych dokumentów do weryfikacji zdolności  znajdują się na stronie www.ingbank.pl  w zakładce : Kredyty i pożyczki – kredyt hipoteczny – wymagane dokumenty.

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaKu
Były moderator
Były moderator icon
15
5
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 118 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy