Odpowiedz

Dwóch kredytobiorców a konto

Dzień dobry. 

Proszę o informację jak wygląda kwestia założenia konta przy zawarciu umowy o kredyt hipoteczny przez dwóch niespokrewnionych kredytobiorców. 

Czy w takiej sytuacji trzeba otworzyć konto komfort czy może da się to zorganizować w inny sposób (tak aby każda osoba mogła mieć swoją kartę i dostęp do bankowości)?

Pozdrawiam. 

Odpowiedz
0 Lajków
lifeislife
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 730 wyświetleń)

Re: Dwóch kredytobiorców a konto

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli zależy Wam na prowadzeniu wspólnego konta, faktycznie możemy zaproponować Konto Komfort. Co prawda pobieramy miesięczną opłatę za prowadzenie konta, jednak wszystkie bankomaty w Polsce są przy nim bezpłatne Emotikon: Szczęśliwy 
W sytuacji, kiedy chcecie mieć każdy swoją kartę, ale nie zależy Wam na koncie wspólnym, jedno z Was może założyć Konto Direct lub Mobi. Następnie upoważni do niego drugą osobę. Otrzymacie imienne karty oraz bankowości internetowe Emotikon: Szczęśliwy Te rodzaje kont prowadzimy bezpłatnie.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 641 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy