Odpowiedz

Dwóch kredytobiorców a konto

Dzień dobry. 

Proszę o informację jak wygląda kwestia założenia konta przy zawarciu umowy o kredyt hipoteczny przez dwóch niespokrewnionych kredytobiorców. 

Czy w takiej sytuacji trzeba otworzyć konto komfort czy może da się to zorganizować w inny sposób (tak aby każda osoba mogła mieć swoją kartę i dostęp do bankowości)?

Pozdrawiam. 

Odpowiedz
0 Lajków
lifeislife
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 746 wyświetleń)

Re: Dwóch kredytobiorców a konto

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli zależy Wam na prowadzeniu wspólnego konta, faktycznie możemy zaproponować Konto Komfort. Co prawda pobieramy miesięczną opłatę za prowadzenie konta, jednak wszystkie bankomaty w Polsce są przy nim bezpłatne Emotikon: Szczęśliwy 
W sytuacji, kiedy chcecie mieć każdy swoją kartę, ale nie zależy Wam na koncie wspólnym, jedno z Was może założyć Konto Direct lub Mobi. Następnie upoważni do niego drugą osobę. Otrzymacie imienne karty oraz bankowości internetowe Emotikon: Szczęśliwy Te rodzaje kont prowadzimy bezpłatnie.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 657 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy