Odpowiedz

Dwóch kredytobiorców a konto

Dzień dobry. 

Proszę o informację jak wygląda kwestia założenia konta przy zawarciu umowy o kredyt hipoteczny przez dwóch niespokrewnionych kredytobiorców. 

Czy w takiej sytuacji trzeba otworzyć konto komfort czy może da się to zorganizować w inny sposób (tak aby każda osoba mogła mieć swoją kartę i dostęp do bankowości)?

Pozdrawiam. 

Odpowiedz
0 Lajków
lifeislife
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 756 wyświetleń)

Re: Dwóch kredytobiorców a konto

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli zależy Wam na prowadzeniu wspólnego konta, faktycznie możemy zaproponować Konto Komfort. Co prawda pobieramy miesięczną opłatę za prowadzenie konta, jednak wszystkie bankomaty w Polsce są przy nim bezpłatne Emotikon: Szczęśliwy 
W sytuacji, kiedy chcecie mieć każdy swoją kartę, ale nie zależy Wam na koncie wspólnym, jedno z Was może założyć Konto Direct lub Mobi. Następnie upoważni do niego drugą osobę. Otrzymacie imienne karty oraz bankowości internetowe Emotikon: Szczęśliwy Te rodzaje kont prowadzimy bezpłatnie.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 667 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy