Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dokumenty do kredytu hipotecznego

Dzień dobry,
Jestem zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony. Będę starał się o kredyt hipoteczny w ING. Wynagrodzenie otrzymuję przelewem na rachunek w innym banku. Czy aby otrzymać taki kredyt konieczne jest okazanie pełnego wyciągu z konta? Jeśli tak to z jakiego okresu?
Odpowiedz
0 Lajków
jak92kub
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (3 271 wyświetleń)

Re: Dokumenty do kredytu hipotecznego

Do określenia zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego w takiej sytuacji konieczne jest zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów na formularzu z naszego banku. Pełną listę dokumentów znajdziesz na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/proces-i-dokumenty#zdolnosc=0. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 081 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy