15-05-2017 15:12
witam, zalatwiamy juz od dluzszego czasu kredyt i teraz zrodzil sie kolejny problem, mieszkanie sprzedajacy dostali w spadku jednak maja dokument z postanowienia w ktorym nie jest wyszczegolniony majatek czyli to mieszkanie, zeby taki dokument otrzymac od sadu trzeba zalozyc sprawe o podzial a to kolejny min. miesiac, co zrobic w takim przypadku? pani z sadu cos wspomniala ze jezeli sprzedajacy sa zgodni to mozna to zaltwic u notariusza,dodam ze zalezy mi na czasie bo mieszkanie juz stoi puste a oplaty sa
15-05-2017 19:23
Prosimy o kontakt z doradcą, u którego był składany wniosek.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |