15-05-2017 15:12
witam, zalatwiamy juz od dluzszego czasu kredyt i teraz zrodzil sie kolejny problem, mieszkanie sprzedajacy dostali w spadku jednak maja dokument z postanowienia w ktorym nie jest wyszczegolniony majatek czyli to mieszkanie, zeby taki dokument otrzymac od sadu trzeba zalozyc sprawe o podzial a to kolejny min. miesiac, co zrobic w takim przypadku? pani z sadu cos wspomniala ze jezeli sprzedajacy sa zgodni to mozna to zaltwic u notariusza,dodam ze zalezy mi na czasie bo mieszkanie juz stoi puste a oplaty sa
15-05-2017 19:23
Prosimy o kontakt z doradcą, u którego był składany wniosek.
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026