Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dodatkowe dokumenty do wniosku o kredyt hipoteczny

Dzień dobry,
Składam wniosek o kredyt hipoteczny rozpatrywany indywidualne.
Ekspert z Banku wciąż prosi mnie o dostarczenie coraz wymyślniejszych dokumentów. Ostatnio dopatrzył się,że w księdze wieczystej sprzedawanej nieruchomości jest wpisana darowizna sprzed 40 lat i mam za zadanie donieść tą umowę darowizny. Wiem,że bank się zabezpiecza ale pod wszystkim podpisuję się też notariusz i pewne jest,że dokumenty są "czyste".
Moje pytanie czy ekspert z Banku może co chwila prosić o nowe dokumenty czy jest to już czepianie się i niechęć udzielenia kredytu?
Odpowiedz
0 Lajków
Elekkornelek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 127 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty do wniosku o kredyt hipoteczny

Na każdym etapie procesowania wniosku możemy prosić o dodatkowe dokumenty. Niestety przez Społeczność nie sprawdzę szczegółów, ponieważ nie mam dostępu do danych w systemie. Najlepiej, żebyś sprawę wyjaśnił u specjalisty, u którego kompletujesz dokumenty. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 062 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy