Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dobranie 50 000 zł kredyt hipoteczny ekokredyt

Witam, czy mogę dobrać do kredytu hipotecznego 50000 zł, w tym roku wzieliscmy 200000 na budowę domu, i otrzymaliśmy go w jednej transzy. Między czasie zmieniłem pracę i nie mam umowy na czas nieokresolny. Czy to jest warunek konieczny. Jakie dokumenty jeszcze są potrzebne do złożenia takiego wniosku.
Odpowiedz
0 Lajków
Kamilek1805
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 457 wyświetleń)

Re: Dobranie 50 000 zł kredyt hipoteczny ekokredyt

Możesz dobrać dodatkową kwotę na ten sam cel dla kredytu na budowę domu z oprocentowaniem zmiennym, jeżeli budowa jeszcze nie została zakończona i rozliczona z bankiem. 
Odbywa się to aneksem do umowy, będzie ponownie badana Twoja zdolność kredytowa. Może być ponownie zlecana wycena nieruchomości. 
Standardowo dokumenty do analizy finansowej - w zależności od uzyskiwanego dochodu, nowy kosztorys budowy, rozliczenie dotychczas wykonanych prac (zdjęcia plus skan dziennika budowy z aktualnymi wpisami). 
Po szczegóły zadzwoń proszę na infolinię kredytów hipotecznych: 32 357 00 57. Specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, w soboty do 16:00.
 
Przy oprocentowaniu stałym nie ma możliwości dobrania dodatkowej kwoty do kredytu hipotecznego.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 383 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy