Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dezinformowanie potencjalnego klienta to norma?

Na początku marca udałam sie do oddziału banku, celem bliższego zapoznania się z aktualną ofertą kredytów hipotecznych. Otrzymałam przykładowe symulacje i wzór umowy obowiązujący od ....marca 2017 r., celem wstępnego przeanalizowania oferty, przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku o kredyt.

Dobrze, że przed złożeniem wniosku, zajrzałam jeszcze na stronę internetową banku, okazało się bowiem, że od 1.02.17 do 30.03.17 obowiązuje regulamin, w którym są zapisy mniej korzystne od tych zamieszczonch w przekazanym mi wzorze umowy. Jaki jest sens przekazywania nieaktualnych wzorów umów. Czyżby dewizą banku było, że klient niedoinformowany to najlepszy klient? 

Odpowiedz
0 Lajków
Ewa911
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
13-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 450 wyświetleń)

Re.: Dezinformowanie potencjalnego klienta to norma?

Na etapie składania wniosku, wzór umowy opisuje ogólny mechanizm udzielania kredytu, zawiera wszystkie możliwe warianty kredytu i nie jest spersonalizowany.

Mamy różne oferty specjalne, które są opisane w regulaminach dostępnych na stronie banku.

Po złożeniu kompletu dokumentów już po kilku dniach otrzymasz decyzję wstępną, która będzie zawierała wybrane przez Ciebie parametry kredytu. Przed podpisaniem umowy kredytowej otrzymasz również spersonalizowany wzór tej umowy i załączników.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 377 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy