Odpowiedz

Decyzja ostateczna

Witam,
Jutro tj. 06.09.2017 r mija 21 dzień od złożenia wniosku o kredyt hipoteczny, nadal nie otrzymaliśmy żadnej decyzji. Co w sytuacji kiedy bank nie wyda decyzji do 21 dni?
Odpowiedz
0 Lajków
Justynka663
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-09-2017
Wiadomość 1 z 5 (5 087 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

W takiej sytuacji najlepiej kontaktować się z doradcą, który prowadzi wniosek. Jeśli decyzja nie zostanie podjęta w ciągu 21 dni najprawdopodobniej oznacza to, że wniosek wymaga uzupełnień. Zgodnie z ustawą mamy 21 dni na decyzję ostateczną od momentu złożenia w pełni kompletnego wniosku

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 5 (5 043 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Do tej pory nikt nas nie poinformował, że są jakiekolwiek braki we wniosku. Doradca również utrzymuje, że nie ma żadnych braków.
Odpowiedz
0 Lajków
Justynka663
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-09-2017
Wiadomość 3 z 5 (5 001 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Ile bank ma na poinformowanie nas o jakichkolwiek brakach?
Odpowiedz
0 Lajków
Justynka663
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-09-2017
Wiadomość 4 z 5 (4 999 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Zgodnie z ustawa o kredytach hipotecznych czas na wydanie decyzji kredytowej to 21 dni od momentu kiedy otrzymamy komplet dokumentów warz z potwierdzaną przez rzeczoznawcę wartością nieruchomości. Nie mamy ustalonego terminu na przekazanie informacji o koniecznych uzupełnieniach do wniosku.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (4 944 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe

Czekamy na podpisanie ustawy o tzw. "wakacjach kredytowych" przez Prezydenta. Dopiero kiedy będzie ona zatwierdzona i dostaniemy wytyczne, będziemy mogli odpowiadać na takie pytania. 

02-05-2024
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Wakacje kredytowe

Czy będę mógł pomniejszyć dochód o wysokość alimentów które place składając wniosek o wakacje kredytowe?
Brakuje mi 2% do spełnienia warunku o wysokości raty wynoszącej 30% dochodu z 3 miesiecy

02-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy