Odpowiedz

Decyzja kredytowa

Dzień dobry z jakiego dnia rozpatrywane są wnioski dla kredytu hipotecznego? Mam zarejestrowany wniosek z dniem 13.03. Wysłałam już łącznie z operatorem i dokumentami dotyczącymi budowy domu czy jest szansa odrazu na decyzje ostateczna?
Odpowiedz
0 Lajków
NH
NH
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 191 wyświetleń)

Re: Decyzja kredytowa

@NH Wnioski rozpatrujemy w kolejności w jakiej do nas napływają. Robimy to najszybciej jak jest to możliwe. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości Emotikon: Szczęśliwy

 

 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
48
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 101 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zamknięcie IKZE bez wpłat

Możesz wypłacić pieniądze z IKZE wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba. To tzw. zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci, jeśli wypowiesz umowę o jego prowadzenie i nie spełniasz ustawowych warunków do wypłaty.

...

15-12-2025
Zamknięcie IKZE bez wpłat

Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?

15-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.

12-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy