Odpowiedz

Data złożenia wniosku.

Dzień dobry, pytanie Emotikon: Szczęśliwy

Wniosek o kredyt hipoteczny został wysłany 7 sierpnia. Jestem obecnie na ostatnim etapie podejmowania decyzji. Z tego co widzę na stronie obecnie rozpatrywane są wnioski z 8 sierpnia - a ja nadal czekam. Czy jest się czym martwić?

Dodatkowo w aplikacji ING w zakładce wnioski kredytowe widnieje numer wniosku ale przy dacie złożenia widnieje tylko myślnik.

SMS o złożeniu wniosku otrzymałam, czy jest to powód do niepokoju?
Odpowiedz
0 Lajków
Lyfcik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-08-2024
Wiadomość 1 z 5 (2 967 wyświetleń)

Re.: Data złożenia wniosku.

Dzień dobry, myślę że nie ma się czym martwić. Wszystko tutaj mocno się przeciąga w czasie.

Dla przykładu : wniosek złożony 26.07 operat doslany 12.08 od 16.08 status 5na6 po kontakcie z osobą przyjmująca wniosek dnia 22.08 dostałem informację że jeszcze około 10dni.
Odpowiedz
0 Lajków
Meista
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-08-2024
Wiadomość 2 z 5 (2 751 wyświetleń)

Re.: Data złożenia wniosku.

Mogę wam tylko zazdrościć, wniosek złożony 25.07, a 08.08 zmienił sie na 2 status. Od tamtej pory ING leci w chu*a, gdy doszedł termin 10dni roboczych to wymyślili ze chcą dokumenty które juz i tak maja i od nowa dwa tygodnie czekania. Leca w chu*a po całości. Banda korporacyjnych debili. 

swivel
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
1
29-07-2024
Wiadomość 3 z 5 (1 869 wyświetleń)

Re.: Data złożenia wniosku.

Aktualizując dla kolejnych osób - 30.08 decyzja
Odpowiedz
0 Lajków
Meista
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-08-2024
Wiadomość 4 z 5 (842 wyświetleń)

Re.: Data złożenia wniosku.

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia
Odpowiedz
0 Lajków
swivel
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
1
29-07-2024
Wiadomość 5 z 5 (685 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Najpierw wprowadzili praktycznie przymusowe reklamy. Non stop wchodzisz do banku i widzisz latające gó...na: weź kredyt, pożyczkę, leasing itd. Teraz wprowadzają opłaty za przelew. Ale zawsze najbardz...

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy