Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Data przelewu od banku dla sprzedającego

@BlackSparrow Zgodnie z umową czas wypłaty pieniędzy w ramach kredytu hipotecznego wynosi 10 dni. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile zleceń czeka na realizację. Staramy się uruchamiać kredyt tak szybko, jak możemy. W tej sprawie umów się proszę z nami na spotkanie. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas - (32) 357 00 57 lub kontaktując się z doradcą, z którym kompletowałeś dokumenty. Przy pierwszym uruchomieniu dokumenty o które prosimy powinieneś dostarczyć nam w oryginale do oddziału. Nie wystarczy załączenie ich w Moim ING.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
302
61
12-04-2017
Wiadomość 11 z 11 (486 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
konto oszczędnościowe 4%

Cześć,

Jestem zielony jeśli chodzi o banki, czy to konto wiąże się z jakimś ryzykiem? Czy konto oszczędnościowe to to samo co lokata? Dlaczego bank nie doda tych 4% do istniejącego konta bankowego tyl

...

20-05-2022
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dopłata a zmiana wysokości raty / wakacje kredytowe

Wystarczy, że zgłosisz taką sytuację - telefonicznie (32 357 00 76) lub w naszej placówce bankowej. Następnie od razu możemy przyjąć od Ciebie nowy wniosek - podczas tego samego kontaktu.  Nie potrzeb

...

20-05-2022
Re: Problem z logowaniem

Zgodnie z aktualnym Komunikatem dla użytkowników Systemu bankowości internetowej w zakresie wymagań technicznych dla systemu bankowości internetowej minimalna wersja systemu Windows to wersja 7. Ten K

...

19-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy