Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czy warto złożyć wniosek z operatem?

Dzień dobry,

Zastanawiam się nad złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny. Niestety, w innym banku czekam na rozpatrzenie wniosku od 8 kwietnia, a powoli kończy mi się czas. Mam już właściwie wszystkie potrzebne do złożenia dokumenty. Zastanawiam się jednak czy warto złożyć wniosek od razu z operatem szacunkowym. Czy ma to wpływ na termin rozpatrzenia wniosku, czy jednak lepiej wybrać operat z banku?

Odpowiedz
0 Lajków
Zocha_94
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
21-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 551 wyświetleń)
Highlighted

Re: Czy warto złożyć wniosek z operatem?

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy
Jeśli złożysz wniosek o kredyt hipoteczny w naszym banku, decyzję podejmiemy do 21 dni kalendarzowych. Ten czas liczymy od skompletowania wszystkich dokumentów wraz z operatem szacunkowym.
Jeśli posiadasz już ten dokument - możesz go dołączyć do wniosku Emotikon: Szczęśliwy  

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
208
58
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 543 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Bilety, parkometry i autostrady w ING mobile

Pracujemy nad udostępnieniem usługi zakupu biletów komunikacji miejskiej w naszej aplikacji. O jej wprowadzeniu będziemy informować na bieżąco. 
Obecnie nie znam daty jej wprowadzenia. 

13-07-2020
Re: Wpłatomat zjadł pieniądze

Przesłałam Twoją wiadomość do działu reklamacji. Zajmujemy się takimi sprawami priorytetowo. 
Mam nadzieję, że szybko uda nam się wyjaśnić Twoją sprawę i otrzymasz odpowiedź na zgłoszenie. 

13-07-2020
Wpłatomat zjadł pieniądze

Wczoraj tj 12.07.2020r. wpłatomat połknął moje pieniądze. Włożyłam odliczona sumę pieniędzy, wpłatomat liczył, mielił po czym wyświetlił się komunikat awaria modułu wplat. Przez chwilę nie działo się ...

13-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy