Odpowiedz

Co nas czeka po rzeczoznawcy

29.04 był rzeczoznawca z banku,co nas teraz czeka? Co jeszcze analitycy będą sprawdzać? Ile jeszcze do ostatecznej decyzji? Dziękuje za odpowiedź :-)
Odpowiedz
0 Lajków
Aniela
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
30-04-2016
Wiadomość 1 z 7 (7 604 wyświetleń)

Re.: Co nas czeka po rzeczoznawcy

Podpowie ktoś?
Odpowiedz
0 Lajków
Aniela
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
30-04-2016
Wiadomość 2 z 7 (7 577 wyświetleń)

Decyzja ostateczna

Witam,ile teraz trwa wydanie decyzji oststecznej? 29.04 był rzeczoznawca.Dziękuje za odp.
Odpowiedz
0 Lajków
Aniela
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
30-04-2016
Wiadomość 3 z 7 (7 475 wyświetleń)

Re.: Co nas czeka po rzeczoznawcy

@Aniela Po wycenie nieruchomości będziemy dokonywać analizy wniosku pod kątem ostatecznej decyzji. Czas na jej podjęcie jest różny, uzależniony od indywidualnej sytuacji. Na ten moment to około 25 – 30 dni roboczych.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 7 (7 444 wyświetleń)

Re.: Co nas czeka po rzeczoznawcy

Skoro po wstępnej decyzji opłaciliśmy rzeczoznawce,a ta decyzja jest ważna do 14.05 to przecież promesa straci ważność.14.04 dostaliśmy wstępną pozytywną,a 29.04 był rzeczoznawca.
Odpowiedz
0 Lajków
Aniela
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
30-04-2016
Wiadomość 5 z 7 (7 433 wyświetleń)

Re.: Co nas czeka po rzeczoznawcy

Naprawde od momentu wyceny jeszcze ok 30 dni roboczych? A co jeśli promese z decyzją wstępną mamy ważną do 14 .05
Odpowiedz
0 Lajków
Aniela
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
30-04-2016
Wiadomość 6 z 7 (7 299 wyświetleń)

Re.: Co nas czeka po rzeczoznawcy

@Aniela Nie mam możliwości sprawdzenia wniosku na podstawie przesłanej wiadomości. W tej kwestii najlepiej kontaktować się z doradcą, u którego dokumenty były składane. Nie wystawiamy promes. Jeśli masz na myśli decyzje wstępna, jest ważna 30 dni. Natomiast ocena wartości nieruchomości będzie ważna do ostatecznej decyzji. Jak już wcześniej pisaliśmy czas na jej podjęcie jest różny, uzależniony od indywidualnej sytuacji. Na ten moment to około 25 – 30 dni roboczych.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (7 170 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy