Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

Cześć,

 

na formum społeczności można przeczytać wiele wpisów odnośnie długiego procesowania wniosków. Zastanawiam się natomiast, czy istnieje jakakolwiek szansa na to aby proces przyspieszyć? Być może są tu osoby, które otrzymały decyzję szybciej niż po 2 miesiącach? (z tego co czytam w innym wpisach tyle to trwa). 

 

Nie ukrywam, że uzyskalem już pozytywną decyzję w innym banku, mam dylemat, czekać na ING, czy podpisać to co już jest na stole. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kamil01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
17-05-2021
Wiadomość 1 z 9 (4 442 wyświetleń)

Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

My nadal czekamy... Już ponad 2 miesiące.. Próbowałam już chyba wszędzie to przyspieszyć i nici, więc chyba nie ma w ING żadnego przyspieszacza
Odpowiedz
0 Lajków
monika_deptula
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
2
27-04-2021
Wiadomość 2 z 9 (4 390 wyświetleń)

Re: Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

@Kamil01 W sprawie wniosku kredytowego i terminu jego rozpatrzenia, prosimy o kontakt ze specjalistą, który kompletował dla Was dokumenty do wniosku kredytowego.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 3 z 9 (4 242 wyświetleń)

Re: Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

Pozostaje w kontakcie ze swoim doradcą. On niestety nie jest w stanie pomóc.

Żałuje, że cały proces trwa aż tak długo, w moim przypadku praktycznie zamyka to sprawę. W przyszłym tygodniu jestem umówiony na podpisanie umowy kredytowej w innym banku. Oferta porównywalna a całość procesu zamknie się w 2-3 tyg. Zależało mi bardzooo na współrpacy z Państwem, jednak jak to mowią "nic na siłę" Emotikon: Szczęśliwy 

 

życzę powodzenia wszytskim ubiegajacym sie o kredyt hipoteczny!

 

dobrego dnia.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kamil01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
17-05-2021
Wiadomość 4 z 9 (4 240 wyświetleń)

Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

ja składałam wniosek 15.03 decyzja ostateczna 30.04 w międzyczasie były uzupełnienia
Odpowiedz
0 Lajków
magdapijacka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
18-05-2021
Wiadomość 5 z 9 (4 156 wyświetleń)

Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

Niestety te 2 miesiące to jest raczej myślenie życzeniowe. Wniosek składany 13.03, wstępna decyzja była 20.04, ostatecznej nadal nie dostaliśmy. Dwukrotnie byliśmy proszeni o dodatkowe dokumenty nieruchomości, ostatnie zostały dostarczone 14.05. Na dniach nie będziemy mieli gdzie z żoną mieszkać bo kończy nam się umowa najmowanego mieszkania a nie możemy się wprowadzać do naszych 4 kątów Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Luknet
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-05-2021
Wiadomość 6 z 9 (3 801 wyświetleń)

Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

Masowe zgłoszenia do UOKiK powinny przyśpieszyć sprawę.
Odpowiedz
0 Lajków
piowaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
25-02-2021
Wiadomość 7 z 9 (3 589 wyświetleń)

Re: Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

Jaki to bank ?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chętnie skorzystam bo te amatorstwo tutaj to porażka

Odpowiedz
0 Lajków
Brajnoo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-05-2021
Wiadomość 8 z 9 (3 410 wyświetleń)

Re: Re.: Cas procesowania wniosków - czy istnieje jakikolwiek sposób przyspieszenia?

W moim przypadku skońćzyło się na Pekao S.A.

UWAGA czas od złożenia wniosku do podpisania umowy to równo 2,5 tygodnia. Oferta zbliżona do propozycji ING - jednak całość załatwiona ekspresowo. 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kamil01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
17-05-2021
Wiadomość 9 z 9 (3 352 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy