25-01-2016 18:34
Witam chcemy sie starac o kredyt hipoteczny u państwa na dom posiadamy swoja działke około 16 ar czy ona moze byc wkładem własnym??
I czy faktury za adaptacje projektu , faktura za zekup projektu domu tez moze byc wkładam własnym już poniesionym ??
25-01-2016 20:35
Działka + koszty poniesione do tej pory są wkładem własnym. Faktury nie są potrzebne, trzeba ująć w kosztorysie poniesione koszty.
26-01-2016 17:25
Posiadaną działkę budowlaną będziemy traktować jako wkład własny. Wszelkie koszty jakie zostały poniesione na budowę domu również, w tym projekt budowlany (w przypadku już jego opłacenia). Po weryfikacji dokumentów, będziemy podejmować indywidualną decyzję.
Witam
zgodnie z moją interpretacją po konsultacji z ośrodkiem pomocy społecznej :
1: zwrot podatku (ulga na dzieci, nadpłacony podatek) jeżeli nie przekracza 5 krotności 823 zł to nie zalicza się do doc
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. W tej sprawie umówi się z nimi na rozmowę. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole st
... 16-12-2025Możesz wpłacić pieniądze na konto narzeczone, aby spłacić kredyt. W sprawie kwestii skarbowych i US się nie wypowiemy. Musisz skonsultować to z nimi. Możesz też wpłacić pieniądze na konto techniczne i
... 15-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |