25-01-2016 18:34
Witam chcemy sie starac o kredyt hipoteczny u państwa na dom posiadamy swoja działke około 16 ar czy ona moze byc wkładem własnym??
I czy faktury za adaptacje projektu , faktura za zekup projektu domu tez moze byc wkładam własnym już poniesionym ??
25-01-2016 20:35
Działka + koszty poniesione do tej pory są wkładem własnym. Faktury nie są potrzebne, trzeba ująć w kosztorysie poniesione koszty.
26-01-2016 17:25
Posiadaną działkę budowlaną będziemy traktować jako wkład własny. Wszelkie koszty jakie zostały poniesione na budowę domu również, w tym projekt budowlany (w przypadku już jego opłacenia). Po weryfikacji dokumentów, będziemy podejmować indywidualną decyzję.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |