Odpowiedz

Budowa domu i własna działka

Witam chcemy sie starac o kredyt hipoteczny u państwa na dom posiadamy swoja działke około 16 ar czy ona moze byc wkładem własnym?? 

I czy faktury za adaptacje projektu , faktura za zekup projektu domu tez moze byc wkładam własnym już poniesionym ??

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 3 (3 393 wyświetleń)

Re.: Budowa domu i własna działka

Działka + koszty poniesione do tej pory są wkładem własnym. Faktury nie są potrzebne, trzeba ująć w kosztorysie poniesione koszty.

Marek88
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
8
04-01-2016
Wiadomość 2 z 3 (3 380 wyświetleń)

Re.: Budowa domu i własna działka

Posiadaną działkę budowlaną będziemy traktować jako wkład własny. Wszelkie koszty jakie zostały poniesione na budowę domu również, w tym projekt budowlany (w przypadku już jego opłacenia). Po weryfikacji dokumentów, będziemy podejmować indywidualną decyzję.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
140
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 302 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Naprawcie bezpieczeństwo bankowości

Witajcie, nie wiem gdzie mogę zgłosić wszelkim programistom czy twórcom całej tej bankowości internetowej banku ING, dlatego piszę tutaj na forum. Mianowicie chciałbym zaproponować wprowadzenie system

...

24-07-2021
Re: Re.: Aplikacja Makler

Nie mamy awarii, tylko zaplanowane prace. Potrwają dziś do 20:00. 

24-07-2021
Re.: Aplikacja Makler

Do aplikacji INGMAKLER NIR można się zalogować … a na moim koncie ing zniknęła zakładka konto inwestycyjne - czyli brak dostępu do pieniędzy ! Bank powinien od razu dać komunikat o awari!!! I ile to p...

24-07-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy