Odpowiedz

Aneks do umowy

Witam, w zeszłym tygodniu (08.01.) podpisaliśmy umowę oraz tego samego dnia został sporządzony i podpisany wniosek o aneks. Chciałabym się dowiedzieć jak długo się czeka na podpisanie głównego aneksu? W banku mówiono mi że maksymalnie do 2 tyg. Aczkolwiek doskonale wiem, jak to teraz wygląda, więc pytanie do was: Czy ktoś miał taką sytuację, że złożył wniosek o aneks i jak długo czekał aby go podpisać?

Odpowiedz
0 Lajków
Anita3
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
06-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 529 wyświetleń)

Re: Aneks do umowy

Maksymalny czas w jakim sporządzimy dla Ciebie aneks do podpisu wynosi 10 dni roboczych. Zależy nam, aby udostępnić Ci go jak najszybciej 😉


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 449 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy