Odpowiedz

Aneks do umowy kredytowej

Dzień dobry. Proszę o informacje czy istnieje możliwość podpisania kolejnego (drugiego) Aneksu przedłużającego termin na dostarczenie aktu notarialnego.
Jeden aneks już podpisałam. Niestety deweloper ma opóźnienia w odbiorze budynku i nie uda mi się dostarczyć dokumentów w terminie.
Odpowiedz
0 Lajków
Daria9416
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 053 wyświetleń)

Re: Aneks do umowy kredytowej

@Daria9416 Możesz złożyć ponownie wniosek o aneks do umowy, który wydłuży czas dostarczenia aktu notarialnego. Decyzję o wydłużeniu tego czasu podejmiemy indywidualnie. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 003 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja ING na systemach AOSP, bez Google Play Services.

Naszą aplikację możesz zainstalować jedynie z autoryzowanego sklepu Google Play lub AppStore. Na ten moment nie planujemy zmian w tym temacie. 

12-03-2026
FWK a refinansowanie

Korzystam z FWK w innym banku. Czy mogę przenieść kredyt do ING?

12-03-2026
Re.: Aplikacja ING na systemach AOSP, bez Google Play Services.

Dzień dobry, jak dziś wygląda podejście banku do sprawy?

Jest coraz większa nisza na telefony "degoogled" oraz telefony oparte na Linuksie, polski Mudita, fińska Jolla, holenderski Fairphone, niemiecki

...

12-03-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy