Odpowiedz

Analizujemy dokumenty

Dzień dobry,

Czy na etapie "Analizujemy dokumenty" jest weryfikowany staż pracy oraz rodzaj umowy z pracodawcą? I jeśli ten staż okaże się za krótki lub umowa o czas określony kończy się za mniej niż 12 miesięcy, to czy na tym etapie wniosek dostaje tzw. odrzut?

Odpowiedz
0 Lajków
Przemo9ka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 389 wyświetleń)

Re: Analizujemy dokumenty

Dokumenty możemy sprawdzić na każdym etapie wniosku. Jeżeli nie spełnisz jakichś warunków, to może zdarzyć się tak, że wniosek odrzucimy. Jeżeli chodzi o umowę o pracę, to w trakcie składania wniosku musi ona trwać od minimum 6 miesięcy i na minimum 12 miesięcy do przodu.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 338 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy