Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Źródła dochodu a kredyt hipoteczny

Witam, to mój pierwszy post na forum. Nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Mianowicie jestem zatrudniony na umowę o pracę oraz jestem dodatkowo powołany na czlonka zarzadu. Czy obydwa źródła dochodu będą brane pod uwagę przy obliczaniu zdolności kredytowej?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Patrol12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 169 wyświetleń)

Re: Źródła dochodu a kredyt hipoteczny

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą kredytową. W Twojej sytuacji będziemy mogli przyjąć jedynie dochody z posiadanej umowy o pracę. Nie akceptujemy wynagrodzenia uzyskiwanego z powołania na członka zarządu. Zachęcam Cię do złożenia u nas wniosku Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
660
134
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 117 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny przy rozdzielności majatkowej

Dzień dobry,

Chciałam zapytać o taką sytuację - małżonkowie mający rozdzielność majątkową chcą nabyć nieruchomość. Jedna osoba płaci za swoją połowę gotówką, a druga bierze kredyt hipoteczny. Czy zabez

...

06-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Prosimy, zgłoś nam to przez czat w Moim ING i zapiszemy zgłoszenie techniczne. Nie mieliśmy podobnych sygnałów.

05-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Dzień dobry.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Rzeczywiście pomogło wyczyszczenie Google Play services. Mogę ponownie zalogować się starymi kluczami.
Ale nowego klucza dodać niestety nie mogę.
Wyskakuje błąd w ap...

05-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy