Odpowiedz

konto walutowe

Witam

Posiadam konto walutowe do przelewania euro, czy jest też możliwość wpłacania na to konto funtów brytyjskich?  Czy to już trzeba mieć osobne konto walutowe na funty?

Odpowiedz
0 Lajków
coco-jumbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (7 753 wyświetleń)

Re.: konto walutowe

Możesz wpłacić inną walutę na konto w EUR, ale wtedy my dokonamy podwójnego przewalutowania. Najpierw z GBP na PLN, a następnie z PLN na EUR. Także myślę, że korzystniej będzie otworzyć nowy rachunek w GBP. Zwłaszcza, że nie pobieramy ani opłaty za otwarcie, ani potem za prowadzenie takiego rachunku. Konto możesz otworzyć samodzielnie po zalogowaniu się do ING BankOnLine lub w oddziale banku.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 708 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy