Odpowiedz

konto oszczędnościowe 4%

Cześć,

 

Jestem zielony jeśli chodzi o banki, czy to konto wiąże się z jakimś ryzykiem? Czy konto oszczędnościowe to to samo co lokata? Dlaczego bank nie doda tych 4% do istniejącego konta bankowego tylko trzeba zgłaszać w placówce jego założenie? 

Odpowiedz
0 Lajków
planetyo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 370 wyświetleń)

Re: konto oszczędnościowe 4%

Cześć, 
konto oszczędnościowe nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i możliwością utraty wpłaconego kapitału. Nie, jest też tym samym, co lokata. W przeciwieństwie do lokaty masz dostęp przez cały czas do konta oszczędnościowego: możesz dopłacać i wypłacać pieniądze z konta. 
Jeśli klienci mają już u nas konto oszczędnościowe, to nie podwyższamy na nim oprocentowania. W tej sytuacji mogą założyć na swoim koncie internetowym Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus) i skorzystać z oprocentowania 4% do 200 000 zł przez 3 miesiące dla ,,nowych środków". Są to oszczędności powyżej salda początkowego z 25 kwietnia. 
Nie jest konieczna wizyta w placówce, aby skorzystać z tego rozwiązania.
Więcej informacji o OKO Bonus znajdziesz tutaj: 
https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/otwarte-konto-oszczednosciowe-bonus
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
981
199
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 329 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Powolne działanie aplikacji ing

Dobry Wieczór!

Mam pytanie, ponieważ posiadam telefon Samsung s22 na androidzie 13 i wszystkie inne aplikację chodzą płynnie, a moje ing chodzi strasznie mozolnie.

Na innym modelu, który miałem wcześnie

...

01-12-2022
Aplikacja na androidzie sama sie uruchamia

Witam.
Od niedawna aplikacja na telefonie sama sie włącza co jest cholernie denerwujące, zwlaszcza, że przerywa to co akurat robie, przerywa mi nagrywanie filmów (a telefon jest akurat jedynym narzedzi...

01-12-2022
Re: Moje kredyty zniknęły

Zależy mi na wyjaśnieniu Twojej sytuacji, ale tu nie mam dostępu do Twoich danych i nie jestem w stanie tego sprawdzić i wyjaśnić dla Ciebie. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości intern

...

30-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy