Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Stałe zlecenie z konta oszczędnościowego

Mam taki przypadek: Wynagrodzenie przychodzi mi na konto Oszczędnościowe. W związku z tym, nie mam możliwości automatycznie zasilić swoje cele oszczędnościowe oraz przelać część pieniędzy na wydatki bieżące na konto Direct.

Zamiast tego, muszę raz w miesiącu robić przelewy ręcznie, co nie jest zbyt wygodne (zwłaszcza kiedy ING reklamuje się jako nowoczesna bankowość).

 

W Moim ING brakuje mi dwóch podstawowych funkcji.

W związku z tym chciałbym się dopytać czy planują Państwo wprowadzić je w przyszłości:

  1. Możliwość ustawienia stałego zlecenia z konta oszczędnościowego na cel oszczędnościowy.
  2. Możliwość ustawienia stałego zlecenia z konta oszczędnościowego na swoje konto Direct.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
oleksandr_t
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 897 wyświetleń)

Re: Stałe zlecenie z konta oszczędnościowego

Jeżeli chodzi o wpływ wynagrodzenia, to najlepiej jakbyś je otrzymywał na konto oszczędnościowo - rozliczeniowe np. konto Direct. Jest to konto do rozliczeń. Wtedy z konta Direct możesz ustawić stałe zlecenie zarówno na konto oszczędnościowe jak i na cele oszczędnościowe.

 

Obecnie stałe zlecenia mamy tylko do rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w złotych polskich (PLN) oraz do konta z Lwem PRP. Nie planujemy tego zmieniać. Natomiast Twoją propozycję zmian przekazałam do osób zajmujących się stałymi zleceniami.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 858 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy