Odpowiedz
Highlighted

Pytanie o promocję 2,5%

Jestem w trakcie zakładania konta i czekam na kuriera,w międzyczasie czytam umowę i na str.8/2 na dzień założenia konta oprocentowanie wynosi 0,50%.

Czy promocyjne 2,50% aktywuje się samo,czy aktywować w inny sposób.I drugie pytanie-czy pierwsza wpłata na konto w oddziale banku jest płatna?.Z góry dzięki za odpowiedż.

Odpowiedz
0 Lajków
Andrzej567
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
24-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (763 wyświetleń)
Highlighted

Re: Pytanie o promocję 2,5%

Miło mi czytać, że wybrałeś naszą ofertę Emotikon: Szczęśliwy 
Oprocentowanie 2,5% będzie obowiązywało od razu, przez 4 miesiące. Nie musisz nic uaktywniać dodatkowo. Po okresie promocyjnym będzie ono na poziomie 0,5%, zgodnie z umową.
Pierwsza wpłata i wypłata w oddziale banku na Otwarte Konto Oszczędnościowe jest darmowa. Druga i kolejna kosztuje 9 zł niezależnie od kwoty. Cykl rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
386
103
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (714 wyświetleń)
Highlighted

A kiedy zezwolicie emerytom, na mozliwośc opłacania szynszu, pradu gazu z takiego konta OKO poprzez internet ?

Odpowiedz
0 Lajków
BożenaO
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
04-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (474 wyświetleń)
Highlighted

BożenaO, odpowiedziałam na Twoje pytanie pod innym Twoim postem - tutaj. Proszę, zachowaj konwersację w jednym wątku Emotikon: Szczęśliwy

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
205
56
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (442 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja ING na Huawei

Sama aplikacja po Phone Clone będzie działać, ale powiadomień PUSH nie dostaniesz.

07-07-2020
Re: Re.: Działalność gospodarcza

Jeśli działalność jest zarejestrowana w Polsce, opłacasz w naszym kraju ZUS i podatki, to możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny Emotikon: Szczęśliwy Faktury mogą być wystawiane  w innej walucie. 

07-07-2020
płatność telefonem

mam telefon bez funkcji  NFC chińczyk REDMI 8  czy jest  możliwość płacenia telefonem nie chodzi mi o BLIK

07-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy