01-08-2024 18:15 | Edytowano: 01-08-2024 18:23
Marzy mi się normalne konto oszczędnościowe jak z 10 lat temu w tym banku, czyli
Przyzwoity procent, np: 5% na dzisiaj.
Brak opłat za przelewy wewnętrzne.
Brak jakichkolwiek promocji i warunków promocyjnych, żadnych "nowych środków", żadnych ograniczeń czasowych, żadnych "x transakcji kartą", żadnych "x logowań aplikacją".
Czy jest szansa na takie konto?
Obecne warunki mnie po prostu dobiły, więc zabrałem swoje zaskurniaki do innego banku, ale mam ciągle nadzieje, że będę mógł wrócić.
PS
Czy w następnej "promocji" rzeczywiście bank planuje dodać "x pompek i x przysiadów dziennie" oraz obowiązkowy warunek comiesięcznego przesyłania zdjęcia swojego domowego zwięrzęcią? Bo takie plotki chodzą po mieście ![]()
02-08-2024 19:40
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |