Odpowiedz

Re.: OKO dziecka

otrzymałam zgodę sądu i mam już z powrotem zablokowane środki. Trochę czasu zajęło z sądem. Zamierzam też zgłosić do rzecznika. W us zgłaszałam darowiznę.
Odpowiedz
0 Lajków
butterfly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
5
25-05-2020
Wiadomość 11 z 18 (3 651 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

otrzymałam zgodę sądu i mam już z powrotem zablokowane środki. Trochę czasu zajęło z sądem. Zamierzam też zgłosić do rzecznika. W us zgłaszałam darowiznę.
Odpowiedz
0 Lajków
butterfly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
5
25-05-2020
Wiadomość 12 z 18 (3 650 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

Informacja skarbowa własnie potwierdziła telefonicznie iż nie były to darowizny. Dla bezpieczeństwa wyślę jeszcze zapytanie żeby mieć to na papierze.

Odpowiedz
0 Lajków
IVY
IVY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
10-06-2025
Wiadomość 13 z 18 (3 638 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

Witam,

 

Niestety, zbytnio ufając pracownikowi banku, dałem się złapać w tę samą pułapkę. Jak argumentowaliście ewentualny wniosek do sądu? Jakiego uzasadnienia użyliście, skoro udało się Wam uzyskać pozytywną odpowiedź z sądu? Myślałem, że skorzystam z oferty promocyjnej konta oszczędnościowego, a zamiast tego zamroziłem dużą kwotę, którą miałem przeznaczyć na remont mieszkania, który rozpoczynam na dniach...

Proszę o odzew od osób, które pozytywnie rozwiązały sprawę z pomocą sądu!

Odpowiedz
0 Lajków
rychup
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-06-2025
Wiadomość 14 z 18 (3 427 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

Ja jeszcze czekam na rozpatrzenie wniosku przez sąd. W argumentacji znalazło się to co sie wydarzyło - czyli niewłaściwe poinformowanie przez bank o blokowaniu środków, brak jasnych informacji o kwotach zwykłego zarzadu, itd. 

Odpowiedz
0 Lajków
klientka_m
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
3
13-04-2025
Wiadomość 15 z 18 (3 420 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

Czy możne ktoś z Państwa napisać co pisaliście w uzasadnieniu wniosku do sądu żeby odzyskać wpłacone pieniądze na oko dziecka w ING. Jeśli już wniosek Państwa przeszedł i sąd się przychylił.
Odpowiedz
0 Lajków
Oszukany2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-08-2025
Wiadomość 16 z 18 (2 395 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

Witam,

czy mogę podpytać, jakich argumentów warto użyć w sądzie, aby otrzymać pozytywną decyzję? Też złapałam się na tę promocję, nie mając świadomości, że z kontem dla dziecka wiążą się tak duże ograniczenia. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
swed
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
02-02-2026
Wiadomość 17 z 18 (1 078 wyświetleń)

Re.: OKO dziecka

Witam,

czy mogę podpytać, jakich argumentów warto użyć w sądzie, aby otrzymać pozytywną decyzję? Też złapałam się na tę promocję, nie mając świadomości, że z kontem dla dziecka wiążą się tak duże ograniczenia. 

Odpowiedz
0 Lajków
swed
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
02-02-2026
Wiadomość 18 z 18 (1 065 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

05-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Re: Re.: Pożyczka online - problem techniczny

Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy

...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy