Odpowiedz

Na 102 lipiec mam pytanie

Zauważyłam, że na moje konto wpłynął przelew o wysokości 102 zł, czytam przy tym, że to zachęta do oszczędzania. Czy jednak ktoś może mi wytłumaczyć, o co dokładnie chodzi? Nie wyraziłam bowiem chęci założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego, a przeglądając dane na koncie internetowym, wygląda to tak, jakby to konto było otwarte i na nim "wisiała" kwota 102 zł. A co w momencie jeżeli nie chcę tych pieniędzy i nie chcę otworzyć żadnego konta oszczędnościowego? Jak to wszystko w ogóle działa? Ponieważ sam regulamin do tej oferty niewiele w tej materii wyjaśnia. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Karoo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (11 287 wyświetleń)

Re: Na 102 lipiec mam pytanie

W ramach tej promocji przelewamy 102 zł jako zachętę do oszczędzania, na rachunek, który już masz. Nie możemy utworzyć konta, jeśli nie wyraziłaś chęci oraz zgody na nie. Takie konto możesz założyć jedynie przez Moje ING lub w oddziale banku. Jeśli masz rachunek osobisty, możliwe, że OKO założyłaś wraz z nim. Nie pobieramy opłat za prowadzenie Otwartego Konta Oszczędnościowego.
Dodam, że reklamację możesz złożyć:
- wysyłając wiadomość przez Moje ING,
- telefonicznie: 32 357 00 69,
- w oddziale banku. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (11 215 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy